ul. Gustawa Orlicz-Dreszera 1 lok. 23A
Białystok

+48 796 201 882

Umów się na wizytę!

Umów się przez booksy

© Copyright 2022 | FIZJOART | All Rights Reserved

Regulamin odwoływania wizyt

+48 796 201 882

REGULAMIN ODWOŁYWANIA WIZYT

 

1. W przypadku gdy pacjent nie może stawić się na umówioną wizytę, należy odwołać rezerwację online poprzez system Booksy lub poprzez wiadomość SMS pod numerem telefonu 796 201 882, nie później niż 24 godziny przed rozpoczęciem wizyty.

2. Istnieje możliwość przeniesienia wizyty na inny termin pod warunkiem posiadania wolnych miejsc i uprzedzeniu o zmianie co najmniej 24 godziny przed planowanym zabiegiem.

3. W przypadku nieobecności na wizycie, bez jej odwołania lub odwołania na mniej niż 24 godziny przed  jej rozpoczęciem, należność za wizytę musi zostać opłacona. Pacjent, który nie ureguluje zaległej należności niezostanie ponownie umówiony do czasu jej opłacenia.

4. W przypadku dwukrotnego niestawienia się w ustalonym terminie, podczas rezerwacji kolejnego zabiegu Pacjent zobowiązany jest do zapłaty zadatku w wysokości 50% jego ceny, który to przepada z chwilą niepojawienia się ponownie w umówionym czasie.

5. Warunkiem rezerwacji terminu wizyty jest zapoznanie się przez Pacjenta z niniejszym regulaminem i akceptacja jego postanowień.