OPINIE KLIENTÓW

Agnieszka

"Każdemu polecam wizytę u pana Artura, posiada on dużą wiedzę i co najważniejsze - działa. Już po pierwszej wizycie czułam różnicę w funkcjonowaniu mojej ręki i dłoni, a co najważniejsze palca. Polecam każdemu!"

Michał

"Kozak przez duże K - postawił mnie na nogi po jednym spotkaniu. Przed wizytą miałem problem z wstaniem z łóżka, a teraz jak ręką odjął!"

Kamil

"Rzeczowa wizyta - wszystko dokładnie wyjaśnione, problem rozpatrywany i badany na wielu płaszczyznach, co prowadzi do wyłonienia przyczyny, a nie jedynie maskowania objawów."

1000+

przeprowadzonych terapii

20tys+

wbitych igieł

8 lat

pracy jako fizjoterapeuta

KIM JESTEM

 

Nazywam się Artur Kruszewski
i jestem fizjoterapeutą. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznymw Białymstoku. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałem zaczynając od pracy z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi, często
w bardzo ciężkim stanie. Ta praca nauczyła mnie pokory i zmotywowała do poszukiwania nowych rozwiązań i bardziej skutecznych form terapii. Stąd też moje zainteresowanie różnymi, również niekonwencjonalnymi metodami terapeutycznymi.Stale staram się dokształcać i rozwijać swój warsztat uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.Od początku swojej drogi zawodowej, moim największym marzeniem było aby otworzyć swój własny gabinet, miejsce gdzie będę mógł pomagać ludziom i rozwijać się w swojej pasji. W swojej praktyce stosuje wiele metod pracy: terapię manualną, pinoterapię, akupunkturę, terapię narzędziową, masaż itp. Uważam, że każdy z nas, niezależnie od wieku, schorzeń i zasobności portfela, zasługuje na szczęście i życie bez bólu.

© Copyright 2022 | FIZJOART | All Rights Reserved

Regulamin odwoływania wizyt

+48 796 201 882